Kurzy IT programov MS Office

Kurzy Word, Excel, Powerpoint, Access a Outlook, Strojopis

 • RSS
 • Delicious
 • Facebook
 • YouTube

Excel expert – zameranie kurzu a školenia:

Kurz je určený všetkým, ktorí chcú zvládnuť tabuľkový editor Microsoft Excel na vysokej úrovni. Po absolvovaní školenia budete vedieť využívať všetky možnosti tohoto tabuľkového editoru vrátanie špeciálnych analytických nástrojov. Dokážete napísať dlhé a komplikované vzorce pozostávajúce z viacerých čiastkových krokov. Zvládnete tak vytvoriť akýkoľvek projekt v tejto aplikácii. Následne môžete prejsť do makier Visual Basic for Aplication.

Priebeh kurzu a školenia Excel expert:

Kurz a školenie MS Excel expert je vhodné pre pokročilých užívateľov. Ak nemáte požadované skúsenosti, kurz a školenie MS Excel expert je pre Vás. Počas kurzu a školenia MS Excel expert sa oboznámite s programom v úrovni expert. V kurze a školení MS Excel expert si prejdete funkcie podľa osnovy. Pre individuálnych klientov poskytneme osnovy na kurz a školenie MS Excel expert na mieru. Ak si netrúfate zvládnuť celý kurz a školenie MS Excel expert, prispôsobíme rozloženie hodín. Lektor má pripravené konkrétne úlohy pre úroveň Excel expert. Cieľ kurzu a školenia MS Excel expert si určíte sami. Po absolvovaní kurzu a školenia MS Excel expert budete schopní začať využívať program vo svojej kancelárii. Naši študenti obdržia po kurze a školení MS Excel expert certifikát. Stanete sa Excel expert-om. V ňom je uvedená úroveň kurzu a školenia: Excel expert a Vaše meno.

Opis programu Microsoft Excel:

Pre tvorbu tabuliek je vhodné použiť práve Microsoft Excel. Jedná sa o tabuľkový editor navrhnutý k vytváraniu a editácii tabuliek, grafov a zoznamov za použití pestrej škály matematických, logických a iných funkcií.

Program Excel prináša nové a úžasné vylepšenia filtrov. Funkcia rýchleho filtra poskytuje široké možnosti vizualizácie zobrazení kontingenčných tabuliek a grafov, aby ste mohli dynamicky segmentovať a filtrovať údaje a zobraziť iba to, čo požadujete. S novým vyhľadávacím filtrom strávite menej času prechádzaním cez veľké množstvo údajov v tabuľkách a v zobrazeniach kontingenčných grafov a tabuliek a viac času vykonávaním analýz.

Podmienené formátovanie v programe Excel umožňuje presnejšie ovládať štýly a ikony, poskytuje vylepšené údajové pruhy a umožňuje zvýrazniť konkrétne položky iba niekoľkými kliknutiami. Údajové pruhy možno zobraziť aj pre záporné hodnoty, aby bola vizualizácia údajov ešte presnejšia. Formát súborov s príponou .xls a .xlsx sa stal de facto štandardom. Makrá (napr. v jazyku Visual Basic for Aplication) umožňujú automatizovať prácu (no prinášajú určité bezpečnostné riziká).

Získajte podrobnejší prehľad vďaka možnosti použiť rôzne zobrazenia údajov priamo v zobrazeniach kontingenčných grafov nezávisle od zobrazení kontingenčných tabuliek, čo sa hodí najmä na analyzovanie a pútavé zobrazenie vašich čísiel.

Osnova MS Excel expert kurzu a školenia:

 1. Užívateľské formuláre, ovládacie prvky
 2. Import a práca s externými dátami (databázové a webové dotazy)
 3. Citlivostná analýza dát
 4. Analytické nástroje a ďalšie doplnky
 5. Rozšírenie možností kontingenčných tabuliek (výpočtové polia, výpočtové položky)
 6. Hľadanie riešenia
 7. Riešiteľ
 8. Overovanie dát (text, číslo, výber zo zoznamu)
 9. Funkcie – matematické alebo podla potreby poslucháčov
 10. Relatívne a absolútne makrá
 11. Praktické príklady

Rozsah kurzu a školenia MS Excel expert:

12 vyučovacích hodín (50 min)
kurzy a školenie MS Excel expert prebiehajú v:
dennej forme: 2 dni od 9:00 do 15:00
večernej forme: 3 dni od 17:00 do 21:00
víkendovej forme: 2 dni od 9:00 do 15:00

Akcia – odborná učebnica zdarma pre každého účastníka kurzu a školenia MS Excel expert!

Každý účastník kurzu a školenia MS Excel expert získa zdarma odbornú učebnicu z vydavateľstva Computer Press.

Ceny kurzu a školenia MS Excel expert:

Cena pre osobu / kurzCena platí
125,- €Len v daných termínoch s uvedeným rozsahom

Cena kurzu Excel expert pri max. 4 účastníkoch v skupine.
Ceny kurzu Excel expert ak si vytvoríte skupinu s 5 a viac účastníkmi na požiadanie.
Ceny kurzu Excel expert individuálne u klienta príp. e-learning na požiadanie.

Ceny kurzu a školenia MS Excel expert pre študentov, doktorandov a pedagógov:

Pre držiteľov preukazov ISIC,ITIC a EURO poskytujeme 10% zľavu, na kurzy MS Office, strojopisu, obchodnej a hromadnej korešpodencie a 5% zľavu na nákup softvéru, hardvéru a odbornej literatúry.

Pre kurz a školenie MS Excel expert získate viac informácií o zľavách a akciách pre študentov, doktorandov a pedagógov na požiadanie.

Termíny kurzu a školenia MS Excel expert:

Termín kurzu a školenia MS Excel expert na nasledujúci mesiac budú zverejnené vždy v jeho 1. deň.

Začiatok kurzu
Excel expert
Koniec kurzu
Excel expert
Čas Deň Typ kurzu
19.04.2021 20.04.2021 09:00 – 15:00 Pon – Uto Denný
21.04.2021 23.04.2021 17:00 – 21:00 Str – Pia Večerný
17.04.2021 18.04.2021 09:00 – 15:00 Sob – Ned Víkendový

Nevyhovujú vám termíny kurzu Excel expert? Kontaktujte nás pripravíme vám kurz Excel expert v termíne podľa vašich predstáv!

Záväzná objednávka kurzu a školenia MS Excel expert:

Po zvolení najvhodnejšieho riešenia kurzu pre Vás, si prosím stiahnite, vyplňte a pošlite záväzný objednávkový formulár na našu e-mailovú adresu.

 

Prirpavil Váš tím Officekurzy Office-Microsoft-Office-2013-Officedivízia Academy X academyx