Kurzy IT programov MS Office

Kurzy Word, Excel, Powerpoint, Access a Outlook, Strojopis

 • RSS
 • Delicious
 • Facebook
 • YouTube

PowerPoint pokročilý – zameranie kurzu a školenia:

Na našich kurzoch si zdokonalíte znalosti v ovládaní programu Microsoft PowerPoint. Naučíme vás nastaviť si pracovné prostredie podľa seba. Automatické tvary vám pomôžu lepšie spracovať grafické schémy, ozdobné nápisy vytvorené nástrojom WordArt a dodajú vašim prezentáciám profesionálnejší vzhľad.

Design svojich prezentačných stránok môžete zdôrazniť využitím farebných schém, prednastavených pozadí a predlôh nadpisov, podkladov, snímkou a poznámok. Graficky Vám pomôžeme vytvoriť vhodné prezentácie. Rýchlu prácu a úpravu „slidov“. Po normatívnej stránke poradíme ako správne zostaviť prezentáciu v PowerPoint.

Poradíme Vám tajné triky v PowerPoint ako napr. použiť laserové ukazovátko a veľa ďalšieho. Bude pred svojími kolegami za ešte väčších profesionálov. Majte PowerPoint vo svojích rukách.

Priebeh kurzu PowerPoint pokročilý:

Kurz a školenie MS PowerPoint pokročilý je vhodné pre mierne PowerPoint pokročilých užívateľov. Ak nemáte požadované skúsenosti, kurz a školenie MS PowerPoint pokročilý je pre Vás. Počas kurzu a školenia MS PowerPoint pokročilý sa oboznámite s programom v úrovni pokročilý . V kurze a školení MS PowerPoint pokročilý si prejdete funkcie podľa osnovy. Pre individuálnych klientov poskytneme osnovy na kurz a školenie MS PowerPoint pokročilý na mieru. Ak si netrúfate zvládnuť celý kurz a školenie MS PowerPoint pokročilý, prispôsobíme rozloženie hodín. Lektor má pripravené konkrétne úlohy pre úroveň PowerPoint pokročilý. Cieľ kurzu a školenia MS PowerPoint pokročilý si určíte sami. Po absolvovaní kurzu a školenia MS PowerPoint pokročilý budete schopní začať využívať program vo svojej kancelárii. Naši študenti obdržia po kurze a školení MS PowerPoint pokročilý certifikát. Stanete sa PowerPoint pokročilý. V ňom je uvedená úroveň kurzu a školenia: PowerPoint pokročilý a Vaše meno.

Opis programu Microsoft PowerPoint:

Microsoft PowerPoint je aplikácia z balíka Microsoft Office, pomocou ktorej sa dajú vytvárať prezentácie. Vytvorené prezentácie je možné doplniť komentárom, rôznymi obrázkami a grafmi podľa vlastnej fantázie.  Možno ju publikovať premietaním na monitore počítača, dataprojektora alebo prostredníctvom internetu.

S programom Microsoft PowerPoint máte k dispozícii viac spôsobov vytvárania a zdieľania dynamických prezentácií so svojím publikom než kedykoľvek predtým. Vzrušujúce nové zvukové a vizuálne funkcie vám umožnia vytvoriť jasný a kinematografický príbeh, ktorý sa vytvára tak jednoducho, ako sa s úžasom sleduje.

Šetrite si čas a peniaze používaním rafinovaných fotografických efektov, ktoré môžete využívať aj bez ďalších nainštalovaných programov na úpravu fotografií. Premeňte svoje obrázky na vizuálne pútavé objekty plné života.

Či už rozbiehate svoju kariéru, pracujete s tímom na dôležitej prezentácii alebo spracovávate úlohy na cestách, program PowerPoint vám umožní dosiahnuť vaše ciele jednoduchšie a s väčšou flexibilitou.

Osnova MS PowerPoint pokročilý kurzu a školenia:

 1. Predlohy nadpisov, snímkov, podkladov a poznámok
 2. Vloženie objektov (tabuľky Excelu)
 3. Načítanie snímkov z externých zdrojov
 4. Vloženie akcií pod texty a objekty
 5. Tlačítka akcií
 6. Komentáre
 7. Vlastné prezentácie
 8. Sledovanie zmien (revízie)
 9. Vloženie videa a zvuku
 10. Práca s multimédiami

Rozsah kurzu a školenia MS PowerPoint pokročilý:

12 vyučovacích hodín (50 min)
kurzy a školenie MS Word pokročilý prebiehajú v:
dennej forme: 2 dni od 9:00 do 15:00
večernej forme: 3 dni od 17:00 do 21:00
víkendovej forme: 2 dni od 9:00 do 15:00

Akcia – odborná učebnica zdarma pre každého účastníka kurzu a školenia MS PowerPoint pokročilý!

Každý účastník kurzu a školenia MS PowerPoint pokročilý získa zdarma odbornú učebnicu z vydavateľstva Computer Press.

Ceny kurzu a školenia MS PowerPoint pokročilý :

Cena pre osobu / kurzCena platí
125,- €Len v daných termínoch s uvedeným rozsahom

Cena kurzu PowerPoint pokročilý pri max. 4 účastníkoch v skupine.
Ceny kurzu PowerPoint pokročilý ak si vytvoríte skupinu s 5 a viac účastníkmi na požiadanie.
Ceny kurzu PowerPoint pokročilý individuálne u klienta príp. e-learning na požiadanie.

Ceny kurzu a školenia MS PowerPoint pokročilý pre študentov, doktorandov a pedagógov:

Pre držiteľov preukazov ISIC,ITIC a EURO poskytujeme 10% zľavu, na kurzy MS Office, strojopisu, obchodnej a hromadnej korešpodencie a 5% zľavu na nákup softvéru, hardvéru a odbornej literatúry.

Pre kurz a školenie MS PowerPoint pokročilý získate viac informácií o zľavách a akciách pre študentov, doktorandov a pedagógov na požiadanie.

Termíny kurzu a školenia MS PowerPoint pokročilý:

Termín kurzu a školenia MS PowerPoint pokročilý na nasledujúci mesiac budú zverejnené vždy v jeho 1. deň.

Začiatok kurzu
PowerPoint pokročilý
Koniec kurzu
PowerPoint pokročilý
Čas Deň Typ kurzu
11.01.2021 12.01.2021 09:00 – 15:00 Pon – Uto Denný
13.01.2021 15.01.2021 17:00 – 21:00 Str – Pia Večerný
09.01.2021 10.01.2021 09:00 – 15:00 Sob – Ned Víkendový

Nevyhovujú vám termíny kurzu PowerPoint pokročilý? Kontaktujte nás pripravíme vám kurz PowerPoint pokročilý v termíne podľa vašich predstáv!

Záväzná objednávka kurzu a školenia MS PowerPoint pokročilý:

Po zvolení najvhodnejšieho riešenia kurzu pre Vás, si prosím stiahnite, vyplňte a pošlite záväzný objednávkový formulár na našu e-mailovú adresu.

 

Prirpavil Váš tím Officekurzy Office-Microsoft-Office-2013-Officedivízia Academy X academyx