Kurzy IT programov MS Office

Kurzy Word, Excel, Powerpoint, Access a Outlook, Strojopis

 • RSS
 • Delicious
 • Facebook
 • YouTube

Word expert – zameranie kurzu a školenia:

Kurz Microsoft Word expert je určený všetkým, ktorí chcú zvládnuť textový editor Microsoft Word na vysokej úrovni. Po absolvovaní školenia Word expert budete vedieť využiť všetky možností tohoto textového editoru a zvládnuť tak vytvoriť akýkoľvek dokument.

Priebeh kurzu a školenia Word expert:

Kurz a školenie MS Word expert je vhodné pre pokročilých užívateľov. Ak nemáte požadované skúsenosti, kurz a školenie MS Word expert je pre Vás. Počas kurzu a školenia MS Word expert sa oboznámite s programom v úrovni expert. V kurze a školení MS Word expert si prejdete funkcie podľa osnovy. Pre individuálnych klientov poskytneme osnovy na kurz a školenie MS Word expert na mieru. Ak si netrúfate zvládnuť celý kurz a školenie MS Word expert, prispôsobíme rozloženie hodín. Lektor má pripravené konkrétne úlohy pre úroveň Word expert. Cieľ kurzu a školenia MS Word expert si určíte sami. Po absolvovaní kurzu a školenia MS Word expert budete schopní začať využívať program vo svojej kancelárii. Naši študenti obdržia po kurze a školení MS Word expert certifikát. Stanete sa Word expert-om. V ňom je uvedená úroveň kurzu a školenia: Word expert a Vaše meno.

Opis programu Microsoft Word:

Microsoft Word je nástrojom na písanie a editáciu krátkych i dlhých textových dokumentov. Neobmedzuje sa len na prácu s textom. Na školení si zopakujete zásady efektívneho formátovania dokumentov, osviežite si jednotlivé prvky ktoré Word expert ponúka. Budete sa môcť pustiť do špeciálnych úloh ako sú komplexné dokumenty, správy alebo publikácie vrátane obrázkov a tabuliek.

Nová funkcia hľadania umožňuje zobraziť súhrn výsledkov vyhľadávania na jednej table. Kliknutím prejsť na hociktorý jednotlivý výsledok. Na zdokonalenej navigačnej table je zobrazený grafický prehľad dokumentu, ktorý je možné použiť na prechádzanie obsahom dokumentu. Následné vyhľadanie a zoradenie potrebných informácií.
V texte, v ktorom sa používajú grafické efekty, je možné kontrolovať pravopis. Textové efekty sa dajú pridať do štýlov odseku. Mnohé efekty, ktoré sa v minulosti používali na obrázky, sa teraz dajú použiť aj na text a na tvary. Takže obsah celého dokumentu sa dá po vizuálnej stránke dokonale zosúladiť.

Prvá verzia pre Windows 3.0 vznikla roku 1989 pod názvom Word 1.0. Tím Word zvíťazil nad Word Perfektom, ktorý verziu pre Windows nemal. Verzia Word 2.0 potom jeho pozíciu len upevnila.
Dnešná verzia tohto programu vie už oveľa viac než len spracovávať text; okrem iného v nich možno do dokumentov vkladať obrázky, tabuľky a grafy. Pomocou panelu nástrojov Kreslenie možno vytvárať jednoduché grafické útvary. Makrá (napr. v jazyku Visual Basic for Aplication) umožňujú automatizovať prácu (no prinášajú určité bezpečnostné riziká).
Dnešnému trhu Microsoft Word jednoznačne dominuje. Formát súborov s príponou .doc a .docx sa stal de facto štandardom. Tie musia podporovať aj konkurenčné programy, ak chcú uspieť. V tom im ale do značnej miery bráni uzavretosť tohto formátu (jeho špecifikácie sú známe len Microsoftu). Napriek tomu že podpora v konkurenčných programoch existuje, nie je celkom spoľahlivá. V dôsledku toho je tak tvorený tlak na zákazníkov, aby si kúpili MS Office. Aj keď by im inak mohli úplne vyhovovať alternatívne kancelárske balíky (napr. Open Office).

Osnova MS Word expert kurzu a školenia:

 1. Vkladanie objektov a ich úprava (grafy, diagramy, rovnice)
 2. Použitie štýlov a užívateľských šablón
 3. Organizátor šablón a doplnkov
 4. Použitie automatických polí v texte
 5. Automatický nadpis, register, citácie
 6. Vodoznaky
 7. Formuláre, ovládacie prvky
 8. Spolupracovanie s ostatnými aplikáciami
 9. Vytváranie a úprava štrukturovaných dokumentov pomocou osnovy
 10. Tvorba užívateľského panelu s nástrojmi
 11. Vytváranie knihy, brožúry a pod. vrátane rôznych hlavičiek a piet, tlače a pod.

Rozsah kurzu a školenia MS Word expert:

12 vyučovacích hodín (50 min)
kurzy a školenie MS Word expert prebiehajú v:
dennej forme: 2 dni od 9:00 do 15:00
večernej forme: 3 dni od 17:00 do 21:00
víkendovej forme: 2 dni od 9:00 do 15:00

Akcia – odborná učebnica zdarma pre každého účastníka kurzu a školenia MS Word expert!

Každý účastník kurzu a školenia MS Word expert získa zdarma odbornú učebnicu z vydavateľstva Computer Press.

Ceny kurzu a školenia MS Word expert:

Cena pre osobu / kurzCena platí
125,- €Len v daných termínoch s uvedeným rozsahom

Cena kurzu Word expert pri max. 4 účastníkoch v skupine.
Ceny kurzu Word expert ak si vytvoríte skupinu s 5 a viac účastníkmi na požiadanie.
Ceny kurzu Word expert individuálne u klienta príp. e-learning na požiadanie.

Ceny kurzu a školenia MS Word expert pre študentov, doktorandov a pedagógov:

Pre držiteľov preukazov ISIC,ITIC a EURO poskytujeme 10% zľavu, na kurzy MS Office, strojopisu, obchodnej a hromadnej korešpodencie a 5% zľavu na nákup softvéru, hardvéru a odbornej literatúry.

Pre kurz a školenie MS Word expert získate viac informácií o zľavách a akciách pre študentov, doktorandov a pedagógov na požiadanie.

Termíny kurzu a školenia MS Word expert:

Termín kurzu a školenia MS Word expert na nasledujúci mesiac budú zverejnené vždy v jeho 1. deň.

Začiatok kurzu
Word expert
Koniec kurzu
Word expert
Čas Deň Typ kurzu
28.09.2020 29.09.2020 09:00 – 15:00 Pon – Uto Denný
23.09.2020 25.09.2020 17:00 – 21:00 Str – Pia Večerný
26.09.2020 27.09.2020 09:00 – 15:00 Sob – Ned Víkendový

Nevyhovujú vám termíny kurzu Word expert? Kontaktujte nás pripravíme vám kurz Word expert v termíne podľa vašich predstáv!

Záväzná objednávka kurzu a školenia MS Word expert:

Po zvolení najvhodnejšieho riešenia kurzu pre Vás, si prosím stiahnite, vyplňte a pošlite záväzný objednávkový formulár na našu e-mailovú adresu.

 

Prirpavil Váš tím Officekurzy Office-Microsoft-Office-2013-Officedivízia Academy X academyx