Kurzy IT programov MS Office

Kurzy Word, Excel, Powerpoint, Access a Outlook, Strojopis

 • RSS
 • Delicious
 • Facebook
 • YouTube

Word pokročilý – zameranie kurzu a školenia:

Word pokročilý kurz je pre poslucháčov, ktorí už s Microsoft Word pracujú a majú základné znalosti. Na tomto školení Word pokročilý si rozšíria svoje vedomosti o ovládaní programu a naučia sa nové funkcie, ktoré môžu prácu v Microsoft Word urýchliť a zefektívniť.

Priebeh kurzu Word pokročilý:

Kurz a školenie MS Word pokročilý je vhodné pre mierne word pokročilých užívateľov. Ak nemáte požadované skúsenosti, kurz a školenie MS Word pokročilý je pre Vás. Počas kurzu a školenia MS Word pokročilý sa oboznámite s programom v úrovni pokročilý . V kurze a školení MS Word pokročilý si prejdete funkcie podľa osnovy. Pre individuálnych klientov poskytneme osnovy na kurz a školenie MS Word pokročilý na mieru. Ak si netrúfate zvládnuť celý kurz a školenie MS Word pokročilý, prispôsobíme rozloženie hodín. Lektor má pripravené konkrétne úlohy pre úroveň Word pokročilý. Cieľ kurzu a školenia MS Word pokročilý si určíte sami. Po absolvovaní kurzu a školenia MS Word pokročilý budete schopní začať využívať program vo svojej kancelárii. Naši študenti obdržia po kurze a školení MS Word pokročilý certifikát. Stanete sa Word pokročilý. V ňom je uvedená úroveň kurzu a školenia: Word pokročilý a Vaše meno.

Opis programu Microsoft Word:

Microsoft Word je nástrojom na písanie a editáciu krátkych i dlhých textových dokumentov. Neobmedzuje sa len na prácu s textom. Na školení si zopakujete zásady efektívneho formátovania dokumentov, osviežite si jednotlivé prvky ktoré Word pokročilý ponúka. Budete sa môcť pustiť do špeciálnych úloh ako sú komplexné dokumenty, správy alebo publikácie vrátane obrázkov a tabuliek.

Nová funkcia hľadania umožňuje zobraziť súhrn výsledkov vyhľadávania na jednej table. Kliknutím prejsť na hociktorý jednotlivý výsledok. Na zdokonalenej navigačnej table je zobrazený grafický prehľad dokumentu, ktorý je možné použiť na prechádzanie obsahom dokumentu. Následné vyhľadanie a zoradenie potrebných informácií.
V texte, v ktorom sa používajú grafické efekty, je možné kontrolovať pravopis. Textové efekty sa dajú pridať do štýlov odseku. Mnohé efekty, ktoré sa v minulosti používali na obrázky, sa teraz dajú použiť aj na text a na tvary. Takže obsah celého dokumentu sa dá po vizuálnej stránke dokonale zosúladiť.

Prvá verzia pre Windows 3.0 vznikla roku 1989 pod názvom Word 1.0. Tím Word zvíťazil nad Word Perfektom, ktorý verziu pre Windows nemal. Verzia Word 2.0 potom jeho pozíciu len upevnila.
Dnešná verzia tohto programu vie už oveľa viac než len spracovávať text; okrem iného v nich možno do dokumentov vkladať obrázky, tabuľky a grafy. Pomocou panelu nástrojov Kreslenie možno vytvárať jednoduché grafické útvary. Makrá (napr. v jazyku Visual Basic for Aplication) umožňujú automatizovať prácu (no prinášajú určité bezpečnostné riziká).
Dnešnému trhu Microsoft Word jednoznačne dominuje. Formát súborov s príponou .doc a .docx sa stal de facto štandardom. Tie musia podporovať aj konkurenčné programy, ak chcú uspieť. V tom im ale do značnej miery bráni uzavretosť tohto formátu (jeho špecifikácie sú známe len Microsoftu). Napriek tomu že podpora v konkurenčných programoch existuje, nie je celkom spoľahlivá. V dôsledku toho je tak tvorený tlak na zákazníkov, aby si kúpili MS Office. Aj keď by im inak mohli úplne vyhovovať alternatívne kancelárske balíky (napr. Open Office).

Osnova MS Word pokročilý kurzu a školenia:

 1. Nastavenie užívateľského prostredia
 2. Práca so štýlmi
 3. Vlastná úprava panela s nástrojmi
 4. Automatizácia práce s dokumentom
 5. Viacúrovňové a vlastné číslovanie a odrážky
 6. Vytváranie vlastných šablón dokumentu
 7. Profesionálne formátovanie dokumentu
 8. Automatický obsah
 9. Register a záznamy
 10. Komentáre
 11. Poznámky pod čiarou a vysvetlivky
 12. Automatický nadpis
 13. Záložky
 14. Hypertextové odkazy
 15. Stĺpce
 16. Hromadná korešpondencia
 17. Ďalšie spôsoby vytvárania tabuliek, vkladanie a prepájanie tabuliek z MS Excel
 18. Grafy
 19. Práca s automatickými tvarmi a kreslením
 20. Praktické príklady

Rozsah kurzu a školenia MS Word pokročilý:

12 vyučovacích hodín (50 min)
kurzy a školenie MS Word pokročilý prebiehajú v:
dennej forme: 2 dni od 9:00 do 15:00
večernej forme: 3 dni od 17:00 do 21:00
víkendovej forme: 2 dni od 9:00 do 15:00

Akcia – odborná učebnica zdarma pre každého účastníka kurzu a školenia MS Word pokročilý!

Každý účastník kurzu a školenia MS Word pokročilý získa zdarma odbornú učebnicu z vydavateľstva Computer Press.

Ceny kurzu a školenia MS Word pokročilý:

Cena pre osobu / kurzCena platí
125,- €Len v daných termínoch s uvedeným rozsahom

Cena kurzu Word pokročilý pri max. 4 účastníkoch v skupine.
Ceny kurzu Word pokročilý ak si vytvoríte skupinu s 5 a viac účastníkmi na požiadanie.
Ceny kurzu Word pokročilý individuálne u klienta príp. e-learning na požiadanie.

Ceny kurzu a školenia MS Word pokročilý pre študentov, doktorandov a pedagógov:

Pre držiteľov preukazov ISIC,ITIC a EURO poskytujeme 10% zľavu, na kurzy MS Office, strojopisu, obchodnej a hromadnej korešpodencie a 5% zľavu na nákup softvéru, hardvéru a odbornej literatúry.

Pre kurz a školenie MS Word pokročilý získate viac informácií o zľavách a akciách pre študentov, doktorandov a pedagógov na požiadanie.

Termíny kurzu a školenia MS Word pokročilý:

Termín kurzu a školenia MS Word pokročilý na nasledujúci mesiac budú zverejnené vždy v jeho 1. deň.

Začiatok kurzu
Word pokročilý
Koniec kurzu
Word pokročilý
Čas Deň Typ kurzu
10.06.2021 11.06.2021 09:00 – 15:00 Štv – Pia Denný
14.06.2021 16.06.2021 17:00 – 21:00 Pon – Str Večerný
12.06.2021 13.06.2021 09:00 – 15:00 Sob – Ned Víkendový

Nevyhovujú vám termíny kurzu Word pokročilý? Kontaktujte nás pripravíme vám kurz Word pokročilý v termíne podľa vašich predstáv!

Záväzná objednávka kurzu a školenia MS Word pokročilý:

Po zvolení najvhodnejšieho riešenia kurzu pre Vás, si prosím stiahnite, vyplňte a pošlite záväzný objednávkový formulár na našu e-mailovú adresu.

Prirpavil Váš tím Officekurzy Office-Microsoft-Office-2013-Officedivízia Academy X academyx