Kurzy IT programov MS Office

Kurzy Word, Excel, Powerpoint, Access a Outlook, Strojopis

  • RSS
  • Delicious
  • Facebook
  • YouTube

Návody pre Vás. Tu nájdete video návody, tipy, triky a tutoriály pre prácu v programoch Microsoft Office úplne zdarma!

navody-tipy-triky-tutorials-microsoft-office

Vybrali sme ich pre vás, aby sme vám ukázali, čo všetko je možné naučiť sa. Ak by ste sa chceli dozvedieť viac než nájdete v týchto video návodoch, radi vás privítame na niektorom z našich office kurzov. Kurzy a školenia nájdete v na našich stránkach po kliknutí: Kancelárske programy MS Office a WindowsStrojopis a korešpondenciaŠkolské a vedecké práce.

Video návody, tipy, triky a tutoriály sú rozdelené podľa typu programu a úrovne obtiažnosti. Sú pre vás dostupné zdarma v celej dĺžke bez akýchkoľvek obmedzení. Môžete si ich voľne stiahnúť, posialeť a prehrávať aj na mobilných zariadeniach.

Pre zlepšenie podpory pre Vás neustále pripravujeme nové videotutoriály. Sledujte našu stránku a dozviete sa viac. Prirpavený YouTube kanál o videách z prostredia Microsoft office bude neustále dopĺňaný.

navody_microsoft_office

Pre našich klientov sme pripravili aj možnosť objednávky videotutoriálov na mieru. Zadáte nám Vašu problematiku a my pripravíme riešenie. Pošleme Vám link, kde si konkrétne video stiahnete. Tak si spätne môžete pozrieť postupy, ktoré potrebujete k svojej práci. Nikdy o ne nepríde, vždy budú zálohované na našich serveroch. Ak k práci vo videotutoriáloch potrebujete dodržať diskrétnosť dát, garantujeme Vám, že sa k Vášmu tutoriálu nikto nedostane.

Návody Microsoft Word – úroveň začiatočníci

Pozrite si video návody pre túto úroveň >>>

Návody Microsoft Excel – úroveň začiatočníci

Pozrite si video návody pre túto úroveň >>>

Návody Microsoft Power Point – úroveň začiatočníci

Pozrite si video návody pre túto úroveň >>>

Návody Microsoft Power Point – tajomstvá profesionálnej prezentácie

Pozrite si video návody pre túto úroveň >>>

Prirpavil Váš tím Officekurzy Office-Microsoft-Office-2013-Officedivízia Academy X academyx