Kurzy IT programov MS Office

Kurzy Word, Excel, Powerpoint, Access a Outlook, Strojopis

  • RSS
  • Delicious
  • Facebook
  • YouTube

Množstevné zľavy*

Pri nákupe väčšieho množstva kurzov, školení a testovaní ECDL vám vieme poskytnúť zaujímavé množstevné zľavy. Viac informácii o množstevných zľavách vám radi poskytneme na požiadanie. Možstevné zľavy na MS Office (Access, Excel, Outlook, Power Point, Word) a ostatné office kurzy (strojopis, korešpondencia) môžu využiť tak, ako firemný klienti pre svojích zamestnancov, aj sukromné osoby, ktoré si vytvoria skupinu ľudí zo svojho okolia.

Balík produktov prípravné školenie a testovanie ECDL*

Pri nákupe balíka produktov, ako napr. prípravného školenia a testovania ECDL vám vieme poskytnúť zujímavé zľavy. Zľavy sa týkajú aj pre balíky ostatných office kurzov. Môžete si vyskladať rôzne kombinácie jednotlivých úrovní (napr. Excel začiatočník a pokročilý) či nakombinovať samostatné aplikácie (napr. Access a Word).

ISIC, ITIC a Euro26 – zľavy pre študentov, učiteľov, doktorandov…*

Pre držiteľov preukazov ISIC,ITIC a EURO<26 poskytujeme 10% zľavu na kurzy programov MS Office, kurz strojopisu, korešpondencie a pod. a 5% zľavu na nákup softvéru, hardvéru a odbornej literatúry. Pri objednaní môžete poslať sken mailom.

Zľavy pre držiteľov Bratislavskej mestskej karty*

Pre držiteľov Bratislavskej mestskej karty poskytujeme zľavu 5% na všetky produkty v oblasti kurzov a školení MS Office, strojopis – píšte všetkými desiatimi prstami ako aj testovania ECDL. Byť Bratislavčanom sa oplatí!

Viac informácií o zľavách a spôsobe ako získať Bratislavskú mestskú kartu na http://karta.bratislava.sk

Zľavy pre členov klubu Officekurzy.com na Facebooku*

Pre našich fanúšikov na Facebooku sme pripravili zaujímavú zľavu na celú našu ponuku vo výške 3% z výšky nákupu. Staňte sa našimi fanúšikmi a získate najčerstvejšie informácie zo sveta Kancelárskych programov MS Office a testovania ECDL a zároveň aj atraktívnu zľavu. Navyše Vám prímo prídu správy o kurzoch priamo na Váš Facebook.

*Uvedené zľavy nie je možné kombinovať. Pri vytvorení ponuky sa poraďte telefonicky alebo mailom.

Prirpavil Váš tím Officekurzy Office-Microsoft-Office-2013-Officedivízia Academy X academyx